Yayıncıya Tavsiyeler

Video Yayıncıları için Gerçek Zamanlı Reklam Örneği

Video Yayıncıları için Gerçek Zamanlı Reklam Örneği

Video içerik üreticilerinin en çok istediği şeylerden biri de içeriklerinin bir çok insana ulaşmasıdır.

Normalde içerik üretenler youtube gibi popüler video izleme sitelerinde video önü reklam formatını kullanarak içeriklerini başka kullanıcılara ulaştırmaya çalışmaktadır ama bu yöntem video içeriği tüketicisinin isteyen kişilerin izlemek için seçtiği videolara ulaşmasını zorlaştırmaktadır. Bir çok kişide video önünde çıkan reklamları geçerek istediği videoya ulaşmaktadır.

Seldos bu ihtiyacın içerik tüketicisine rahatsız etmeden en uygun şekilde gösterebilmek için Seldos ADS anlık reklam teknolojisini kullanarak çözüm üretiyor.

Bu olayı da diğer yazılarımızdaki gibi senaryolaştırarak sizlere anlatalım.

Seldos ADS Gerçek Zamanlı Videolu Reklam

Örn bir video ürettiniz ve youtube ye eklediniz ve izlenmesinin artmasını istiyorsunuz.

Seldos ADS gerçek zamanlı reklam sistemi ile videonuzu anlık olarak Seldos ADS alt yapısını kullanan tüm web sitelerindeki online kullanıcılara ulaştırabilirsiniz. Anlık olarak en az 10.000 online kullanıcı olduğunu var sayarsak 30milisaniye içerisinde tüm kullanıcılara aşağıdaki tanıtım reklamını gösterebilirsiniz.

Seldos ADS gerçek zamanlı video reklamı

Yukarıdaki örnekte canlı yayın için yapılmış temsili bir reklam tasarımı görmektesiniz. İçerik üreticiler için isterlerse youtube, twitch veya facebook gibi canlı yayın yapabilen platformlarında bu reklam formatını kullanarak izleyici sayısını bir anda arttırabilir. Aynı zamanda bu format ile televizyon veya online dizilerin başlangıç saatlerinin duyurusu da yapılabilir.

Seldos ADS anlık reklam sistemini kullanabilmeniz için Seldos Paneli ziyaret etmeyi unutmayın 🙂