Reklam Verenlere Tavsiyeler

Sosyal Medya Etkileşimi Arttırmak İçin Anlık Reklam Örneği

Sosyal Medya Etkileşimi Arttırmak İçin Anlık Reklam Örneği

Sosyal medyada gücünüze güç katmak için yolunuz abone ve takipçi arttırmaktan geçtiği bir dönemdeyiz.

Ne kadar abone veya takipçiniz varsa ve bu takipçi veya aboneler sosyal platformunuzda ne kadar aktifse sosyal medyada o kadar güçlüsünüz demektir. Herkes bir amacı olsun veya olmasın sosyal medya hesaplarının takipçiler veya aboneler ile dolup taşırmak istiyor ve bunu yapabilmek içinde bir çok yola başvurabiliyorlar. Örneğin birileri sahte hesaplar ile takipçi kasarken birileri de çekiliş gibi yöntemler ile doğal takipçi kazanmaya çalışıyor tabi bu yöntemler bekleneni karşılayamayabiliyor. Sahte takipçi kasanlar paylaşımlarındaki etkileşim sayısından kolayca belli olurken çekiliş düzenleyenler ise çekiliş bittikten sonra takipten çıkabiliyor. Bu durum sosyal medya sahibi için üzücü bir durum olabiliyor.

Sizlere Seldos ADS ile sosyal medya etkileşiminizi anlık olarak nasıl artıracağınızı anlatacağım. 🙂

Seldos ADS ile anlık olarak sosyal medya etkileşimini artırmak nasıl olur?

Seldos’un geliştirmiş olduğu ve Seldos ADS hizmeti altında geliştirdiği anlık reklam sistemi sayesinde 30ms içerisinde seldos alt yapısını kullan web sitelerinin o an aktif olan tüm kullanıcılarına ulaşabilir ve sosyal medya hesabınızı takip veya abone olmalarını isteyebilirsiniz.

Sizlere bir senaryo ile Seldos ADS anlık reklam sistemini nasıl kullanacağınızı anlatalım.

Diyelim ki instagram dan kendi yaptığınız el işi kolyeleri satan bir hesabınız var ve takipçi sayısınızı arttırmak istiyorsunuz.

Seldos ADS anlık sosyal medya etkileşimi arttırma

Yukarıda temsili olarak gösterilen görselde (Tasarım değiştirebilir) Seldos ADS kullanan tüm web sitelerindeki online olan kullanıcılara anlık olarak reklam çıkabilirsiniz. Anlık olan kullanıcı sayısı 10.000 olduğunu varsayarak 30 milisaniye içerisinde tüm kullanıcılara görseldeki temsili reklam tasarımı çıkarak tüm online kullanıcılara sizin instagram sayfanızı takip etmesi istenebilir.

Anlık reklam sistemi hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için lütfen “Gerçek Zamanlı Reklam – Anlık Reklam Nedir?” makalemizi okuyun.

Seldos ADS anlık reklam sistemini kullanabilmeniz için Seldos Paneli ziyaret etmeyi unutmayın 🙂