Seldos Haberleri

Seldos İle Kendi Sitende Ücretsiz Reklam Yap

Merhabalar Seldos Okurları,

Sizlere Seldos ADS için geliştirdiğimiz özelliği tanıtmak istiyorum.

Biliyorsunuz ki Seldos ADS olarak internet reklamcılığını web siteleri, mobil uygulama ve IOT platformları üzerinden yapıyoruz. Bu platform sahipleri için de kendi reklamlarını kendi platformlarında ücretsiz ve kolay bir şekilde yapabilmesini, kısacası kendi ziyaretçilerini daha verimli kullanabilmeleri için Seldos ADS paneline bir özellik ekledik.

Seldos Panel ile kendi sitenizde ücretsiz reklam yapın!

Öncelikle bu konuyu biraz daha açmak istiyorum çünkü bu özellik bir çok internet reklamcılığı yapan firmalarda yok ve alışıla gelmiş bir özellik değil 🙂

Kendi sitenizde kendi reklamınızı yapmak ne demek?

Bu soruyu her zamanki gibi senaryolaştırarak sizlere cevaplayayım.

ÖRNEK 1 :

Diyelim bir web siteniz var ve ziyaretçilerinizi instagram sayfanıza yönlendirip takip ettirmek istiyorsunuz.

Normalde yapmanız gereken üst kısım (header) veya alt kısma (footer) sosyal medya ikonu koyarak kullanıcının ziyaret etmesini sağlamak ama bu ikon kaç defa tıklanıyor ve gerçekten işe yarıyor mu bilemezsiniz, bunu daha iyi yapabilmeniz için Seldos ADS paneli ile sizin için oluşturduğumuz instagram şablonunu seçip gerekli bilgileri girdikten sonra hızlı bir şekilde reklam çıkmanız mümkün.

seldos follow alt bant

Örnek Instagram Şablonu

Reklamı çıktıktan sonra da kaç kişinin reklam ile nasıl etkileşime girdiğinin raporunu da görebilirsiniz.

 

Bir örnek daha vererek konuyu daha iyi anlamanıza yardımcı olayım.

ÖRNEK 2 :

Gene web siteniz üzerinden yola çıkalım. Akşam saat 8 gibi bir canlı yayın başlatacağınızı planladınız ve kullanıcılarınızı bilgilendirmek istiyorsunuz. Seldos ADS paneline girip örneğin Youtube şablonunu seçip gerekli bilgileri girdikten sonra kendi web sitenizde reklam çıkabilir ve kullanıcılarınızı akşamki canlı yayın videonuza davet edebilirsiniz.

seldos canlı yayin alt bant

Örnek Canlı Yayın Şablonu

İşte bu kadar 🙂

Anlamadığınız bir konu olursa lütfen yorum yapmaktan çekinmeyin. Ekibimizle iletişim kurmak içinse buraya tıklamanız yeterli 🙂