Seldos olarak yeni nesil reklam türleri üretiyoruz.

Günümüzde kullanıcı isteklerinin artması ile birlikte daha fazla anlık yaşamaya bağlanıyoruz. Bu yüzden her anımızı internet ortamında geçiyoruz. Hal böyle olunca anlık yaşantımıza uyum sağlayamayan televizyon ve radyo gibi platformların kullanımı da gittikçe düşüyor.

Bir zamanların çok popüler olan bu platformların yerini anlık yaşama daha uyumlu olan web siteleri veya internetten ortamından ulaşılabilen platformlar yer alıyor.

Web sitelerindeki veya mobil uygulamalardaki reklam türleri hepiniz biliyorsunuzdur. Genellikle belirli bir ölçü içerisinde olan bu reklamlar, mobil uygulama veya web sitesine giren kullanıcılar ile etkileşime geçilmesi beklenir. Hatta bazı reklamlar kullanıcı rahatsız edercesine ekranın bir köşesinden çıkabilir 🙂

Reklam veren, reklamı verdikten sonra bir kaç gün boyunca yayınlanan reklamların performansını ölçer. Bu konuda reklam vereni düşünerek anlık reklam sistemini oluşturduk.

Anlık Reklam Sistemi Nedir?

Anlık reklam sistemi ile bünyemizde bulunan yani reklam göstericisi olan web site veya mobil uygulamaları kullanan ve anlık çevrim içi olan kullanıcılara ulaşabilen bir sistemdir. Bu sistem ile kitle bağımsız veya programatik reklam sistemi ile kullanıcılara daha hızlı ulaşbilirsiniz.

Kitle Bağımsız Ne Demek?

Kitle bağımsız demek bünyemizde ulaşabildiğimiz tüm çevrim içi kullanıcılarımızdır. Kitle bağımsız olmasının sebebi demografik veya herhangi bir filtreleme yapmadan ulaşılabilen tüm kullanıcılara sizin reklamınızı ulaştırmayı amaçlar.

Anlık Reklam Sistemini Nasıl Kullanabilirim

Sistemimizi kullanabilmek için öncelikle üye olmalısınız. Üye olduktan sonraki aşamada “Reklam ver” bölümüne ulaşarak. Reklam Türlerimizden birini seçerek oluşan maliyeti ödedikten sonra reklam verebilirsiniz.

Kendi Sitenizde Kullanmak Ücretsiz 🤑🤑

Eğer bir web site veya mobil uygulama sahibiyseniz üye olduktan sonra platformunuza bizim kütüphanemizi ekleyerek sizde bu reklam türlerini ücretsiz kullanabilirsiniz. Bir çok kişi bu reklam türlerini kendi platformundaki kullanıcıları yönlendirmek için kullanmaktadır.

ÖRN: Sitenize ilk defa yeni gelen kullanıcılara Instagram sayfanızı takip etmek için kullanabilirsiniz.

Seldos reklam türlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz. “Gelecekteki Reklam Türleri” yazımızı okuyabilirsiniz.