programatik reklam

Programatik Reklam Sistemi

Programatik reklam sistemi; kullanıcı verilerini analiz ederek kullanıcının ihtiyacını belirler. Ardından bu ihtiyacın giderilmesi için verilen reklamı kullanıcıya gösterir.

Kişiye özel reklam

Seldos ADS reklam sistemi ile ister tek bir kullanıcıya isterseniz bir gruba veya aynı özellikleri taşıyan kullanıcılara reklam yapabilirsiniz.

Örneğin: Evlilik teklifi için sadece sevgilinizin görebileceği bir reklam verebilirsiniz.

kişiye özel reklam
gerçek zamanlı reklam

Gerçek Zamanlı Reklam (Anlık Reklam)

Seldos ADS’in geliştirdiği reklam sistemi ile anlık reklam verebilirsiniz.

Örneğin: Herhangi bir video platformunda canlı yayına çıktığınızı farz edin. İzleyici çekebilmek için 30ms içerisinde 10.000 kişiye anlık reklam çıkabilirsiniz.

Gelişmiş Filtreleme

Seldos ADS ile kullanıcıların sadece demografik bilgileri hariç: İnternet hızı, ekran kartı modeli, internet sağlayıcı firması gibi bir çok gelişmiş filtreleme yapabilirsiniz.

Örneğin: İnternet sağlayıcı firmasısınız diyelim. Yani kullanıcılara internet satıyorsunuz. İnternet hızı yavaş olan kullanıcıları filtreleyip kendi kampanyanızı gösterebilirsiniz.

gelişmiş filtreleme
verimli reklam

Verimli Reklam, Boşa Gitmeyen Yatırım

Seldos ADS’in geliştirdiği programatik reklam sistemi ile kullanıcı verilerini analiz edip birebir ihtiyacı doğrultusunda reklam gösterimi yapılır. Kullanıcı ihtiyacı yoksa veya reklam filtrelemelerine uymuyorsa reklam gösterimi yapılmaz. Böylece reklamlarını doğru kişiye gösterilir ve bütçeniz de boşa gitmez

Daha Etkili Reklam

Seldos ADS’teki reklam türleri hali hazırda kullanılan banner reklamları gibi değildir. Kullanıcı ile birebir etkileşime geçebilen yeni nesil reklam türleri bulunmaktadır.

Örneğin: Anneler gününde mouse imlecinin terlik olarak gösterebiliriz veya bir müzik klibi reklamında müziğin ritmine göre web sitesini hareket ettirebiliriz. Böylece kullanıcıları rahatsız etmeden etkili bir reklam gösterimi yapabiliriz.

daha etkili reklam
etkili kampanya ölçümü ve takibi

Etkili Kampanya Ölçümü ve Takibi

Seldos ADS reklam raporlamaları anlık olarak oluşmaktadır. Reklam gösterim süresi veya reklam kredisi bitmediği sürece anlık rapor alabilirsiniz. Böylece reklamlarınızın hangi saatte daha performanslı olduğunu görebilir düşüşlerde anlık durdurmalar yapabilirsiniz.