Programatik Reklam Sistemi

Programatik reklam sistemi; kullanıcı verilerini analiz ederek kullanıcının ihtiyacını belirler. Ardından bu ihtiyacın giderilmesi için verilen reklamı kullanıcıya gösterir.

kisiye ozel

Kişiye özel reklam

Programatik reklam sisteminin analiz ettiği veriler kişisel verilerdir ve nokta atışlı reklam göstermeyi daha kolay şekilde yapabiliriz

Gerçek Zamanlı Hedefleme

Programatik reklam sistem ile verilerin anlık olarak analiz edilebilir. Bu sayede kullanıcı ihtiyacını belirleyip anlık olarak reklam gösterimi yapabilir.

realtime
gelismis hedefleme

Gelişmiş hedefleme

Toplanan kullanıcı verilerinin analizi sonucu ürününüze veya hizmetinize ihtiyacı olan kullanıcılar hemen belirlenir. Belirlenen kullanıcılara daha sonra tekrar reklam gösterimi yapılabilir.

Verimli reklam, boşa gitmeyen yatırım

Programatik sistem ile daha verimli reklam gösterimi yapılır. Ürününüze veya hizmetinize ihtiyacı olan kullanıcılara ulaşılır. Böylece reklam yatırımınız gereksiz envarterler de gözükmez ve görüntülemeler boşa gitmez.

verimli reklam
reklam

Daha etkili reklam

Programatik reklam sistemi kullanan bir çok firmanın satışlarını kat ve kat arttırdığı kanıtlanmıştır.

Etkili kampanya ölçümü ve takibi

Programatik ile raporlama sonuçlarında tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Reklamınızın kaç müşteriye gözüktüğü, kaç müşterinin satışa dönüştüğü ve memnun kalmayan müşterileri görebilir ve buna göre strateji belirleyebilirsiniz.

reklam raporlama