Seldos Hakkında

2009 yılında başlayan serüvenimizin oluşması 9 yıl sürdü. Kurucumuz Hasan Yüksektepe’nin piyasa hakkında deneyim ve bilgi edinmesinin ardından sağlam adımlarla temelimizi atmaya başladık. Ve şimdi buradayız.

GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

Biz Kimiz?

Seldos : Seldos Dijital Bilişim Anonim Şirketi
Web Sitemiz : seldos.com.tr
İletişim : hello@seldos.com.tr
Kurucumuz : Hasan Yüksektepe
Kurucu Mail : hasan.yuksektepe@seldos.com.tr

Hangi kişisel bilgileri ne amaçla topluyoruz?

Kişisel verilerinizi sizleri daha iyi tanıyıp analiz edip ihtiyacınızı tespit etmek amacıyla topluyoruz.

Toplanan varsayılan verileriniz şunlarıdır:
1- IP adresiniz
2- Konumunuz
3- Tarayıcı Bilgileriniz
4- Kullandığınız Platfrom
5- Alt yapımızı kullanan web siteleri

Bu bilgiler dışında bilgi ihtiyacımız olduğunda sizlere küçük anketler yaparak bilgileri istiyoruz. Bu anketlere cevap verme özgürlüğü sizin elinidedir. Dilerseniz anketleri hiç bir zaman görmeyebilirsiniz. Bunun için Seldos üye paneline giriş yaparak ayarları kapatmanız yeterli olacaktır.

Bizimle çalışan diğer firmalar ile sizden habersiz ve izinsiz bilgilerinizi paylaşmıyoruz. Böyle bir istek doğrultusunda Seldos üye panelinden sizleri bilgilendirerek izin istiyoruz.

Verinizi kimlerle paylaşıyoruz?

Sizlerden izin alarak topladığımız verilerinizi kendi bünyemizde saklıyoruz. Kendi sistemimizde analiz edilerek müşterilerimize açık bilgilerinizi vermeyecek şekilde kullanımına sunuyoruz.

ÖRN: Müşterilerimiz belirli bir demografik filtreleme yaparak reklam vermek isterse kendi analiz aracımız filtreleme yaparak siz bu reklamı gösterir ama müşterimize “Hasan Yüksektepe bu reklamı gördü” bilgisini vermeyiz.

Bu bilgi sadece sizden izin alınmış ise müşteriye gösterilebilir.

Verilerinizi ne kadar süre tutarız?

Verilerinizi ilk aldığımız günden itibaren 52 hafta boyunca sunucumuzda tutarız. Bu süreç içerisinde Seldos üye paneline girerek topladığımız bilgileri takip edebilir veya bilgi toplama işlemini iptal edebilir ve isterseniz tüm bilgilerinizi silebilirsiniz.

Toplanan verileriniz 52 hafta içerisinde güncellenir ise yeni bilgi tekrar 52 hafta boyunca tutulmaya devam edecektir.

Verileriniz üzerindeki haklarınız neler?

Verilerinizin yönetimi tamamen sizin elinizdedir. Verilerinizi kolayca yönetebilmeniz için Seldos üye panel geliştirdik bu panel sayesinde verilerinizi silebilir, veri toplamayı durdurabilir veya verilerinizi indirebilirsiniz.

İletişim bilgilerimiz

Verilerinizin güvenliği için bizimle iletişime geçmek isterseniz. İletişim sayfamızdan veya ioi@seldos.com.tr mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Seldos Üye Paneli Hakkında

Seldos üye paneli sizin verilerinizi takip etme ve yönetme amacıyla geliştirilmiş bir sistemdir. Bu panele üye olarak verilerinizi yönetebilirsiniz.

NEDEN ÜYE OLMALIYIM?

Sistemimiz her kullanıcı için bir benzersiz ID tanımlar. Bu ID ile verilerinizi eşleştirerek sizlerin yönetimine sunuyoruz. Bu ID ye sahip olarak verilerinizi yönetmek için üye olmalısınız. Aktis takdirde verilerinizi silsek bile sistemimiz sizin verilerinizi sildirdiğini anlayamayacak ve tekrar verilerinizi toplamaya devam edecektir.