Seldos Haberleri

Gerçek Zamanlı Reklam – Anlık Reklam Nedir?

seldos ads anlik reklam 2

Seldos olarak yeni nesil reklam teknolojileri üretiyoruz.

Günümüzde internet kullanımının artması sayesinde markaların ve müşterilerinin anlık ihtaçlarını daha iyi anlayabiliyoruz hal böyle olunca kullanıcıların mikro anlar dediğimiz  bazı ihtiyaçlarını anlık giderebilmesi için Seldos’ta anlık reklam ismini verdiğimiz yeni bir reklam türü oluşturduk.

Anlık Reklam Sistemi Nedir?

Anlık reklam sistemi masaüstü veya mobil platformda o an çevrim içi olan kullanıcılara reklam gösterme teknoljisidir. Bu sistem kullanıcılarınızı hedeflemek için iki farklı yol vardır.

1- Kitle Bağımsız Anlık Reklam

Kitle bağımsız demek bünyemizde ulaşabildiğimiz tüm çevrim içi kullanıcılarımızdır. Kitle bağımsız olmasının sebebi demografik veya herhangi bir filtreleme yapmadan ulaşılabilen tüm kullanıcılara sizin reklamınızı ulaştırmayı amaçlar.

2- Programatik Reklam Sistemi

Programatik reklam sisteminin bir özelliği olan “kullanıcı verilerinizi analiz etme” sistemini kullanarak, kullanıcı ihtiyaçlarını belirliyor ve ihtiyacına göre reklam gösterebilen bir sistem üretiyoruz. Seldos Programatik reklam hakkında daha detaylı bilgi için Seldos Programatik Reklam makalemizi okuyabilirsiniz.

Anlık Reklam Sistemini Nasıl Kullanabilirim?

Anlık reklam sistemimizi kullanabilmek için Seldos Panel‘imize giriş yapmanız, sitenizi eklemeniz ve reklam bölümünden yönergeleri izlemeniz yeterlidir.

Seldos panele üye olduktan ve sitenizi ekledikten sonra kendi sitenizin ziyaretçilerini daha verimli kullanabileseniz diye, kendi sitenizde seldos anlık reklam türlerini ücretsiz kullanabilirsiniz.

Seldos Ads Anlık Reklam Türleri

Seldos geliştirdiği anlık reklam türlerinin bazılarını sizlere listeleyelim.
Görsellerde ki tasarımlar örnek oluşturmak amacıyla yapılmıştır. Tasarımlar farklılık gösterebilir.

Sosyal Medya Reklamı

Instagram - Anlık Reklam
Konuyu daha iyi anlatabilmek adına bir senaryo oluşturalım.
Yeni bir instagram sayfası açtığınızı düşünün. Seldos anlık reklam sistemini kullanarak bir anda binlerce kişiye ulaşabilir ve hesabınızın takipçisini arttırabilirsiniz.

Video Reklamı

Video Reklamı - Anlık Reklam
Bu reklam türü içinde bir senaryo oluşturalım.
Youtube veya Twitch kanalınızda canlı yayın açtınız ve izleyicilere ulaşmak için seldos anlık reklam sistemindeki bu reklam türünü kullanarak izlenmelerinizi arttırabilirsiniz.

Haber Reklamı

Haber Reklamı - Anlık Reklam
Yeni yayınladığınız yazınızı bu anlık reklam türü ile binlerce kişiye aynı anda ulaştırarak ziyaretçi çekebilirsiniz.

Şimdilik oluşturduğumuz tüm reklam türleri alt bant reklam türlerinin web sitelerine uyumlu halidir. Seldos olarak anlık reklam türlerinin geleceğini görüyor ve geliştirmelerimizi bu yönde ilerletiyoruz. Daha ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçin